kandydatów

Etat Inspektor ds. terenowo prawnych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inspektor ds. terenowo prawnych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0659
OBOWIĄZKI:

sprawy prawne i administracyjne odpowiedzi na pisma organów Administracji Publicznej, sądów, sporządzanie środków odwoławczych, Obsługa Prawna Okręgu, udzielanie porad, wyjaśnień, dot. przepisów ustaw,statutu PZD, regulamin RODO,Udzielanie odpowiedzi na skargi oraz wnioski, prowadzenie szkoleń, narad, przygotowanie materiałów wraz z projektami uchwał na posiedzenia zarządu, udział w czynnościach kontrolnych podejmowanych przez biuro Okręgu , Monitorowanie otoczenia prawnego związanego z działalnością związku . Współpraca z innymi działami , radcą prawnym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: prawo
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: inicjatywa w działaniu
Uprawnienia: osługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: samodzielność i skrupulatność
Uprawnienia: dobra organizacja

Wymagania inne:

staż na stanowisku związanym z obsługą prawną pracodawcy, kat. B,

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie