kandydatów

Etat Lider zespołu (w jęz. angielskim: team lead)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lider zespołu (w jęz. angielskim: team lead)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0539
OBOWIĄZKI:

-przewodzic innym pracownikom oraz zleceniobiorcom Społki, ktorzy sa czescia zespołu (zwani dalej: Członkami Zespołu), -zapewniać, odpowiadającą standardom, wydajność Członkow Zespołu, -zapewniać, odpowiadającą standardom, jakość działań Członkow Zespołu, -monitorować zgodność podejmowanych działań na kontach, ze standardami określonymi w obowiązujacych regulacjach, przepisach prawnych, procedurach wewnętrznych i bieżącego przeglądu poprawności procedur, w tym m.in. procedur: KYC, przeciwdziałania praniu pieniędzy i innym nadużyciom, SLA, szczególnych procedur w stosunku do PEP i monitorować transakcje, pod kątem ich prawidłowości, -odpowiadać na e-maile oraz wiadomości partnerów i klientów w zakresie zgodności z procedurami i regulacjami w odpowiednim czasie, -kontrolować i rozwiązywać sprawy partnerów i klientow w zakresie zgodnosci z procedurami i regulacjami, -zapewniać profesjonalne i efektywne wsparcie, oraz dążyc do udoskonalania już obowiązujacych w Spółce procedur, przy współpracy z innymi działami, -bieżące monitorowanie zachowania wymogów należytej staranności (CDD) w stosunku do klientow indywidualnych i biznesowych, weryfikacja faktycznej działalnosci gospodarczej klientow biznesowych poprzez miedzy innymi weryfikacje struktury własnosciowej, stosowane odpowiednich procedur CDD, EDD, KYC i badanie informacji medialnych, -starać się wykraczać poza swoja role, podejmując się trudnych zagadnień i starając się je rozwiązywac, a także byc liderem w miejscu pracy, -wykonywać inne polecenia przełożonego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, kierunek wykształcenia: preferowane: Finanse i Bankowość, minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z analizą przestępczości finansowej, doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętności analityczne, zdolność rozwiązywania problemów (solution oriented), przykładanie uwagi do szczegółów, umiejętność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie