kandydatów

Etat Field services manager/kierownik ds. usług terenowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Field services manager/kierownik ds. usług terenowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0496
OBOWIĄZKI:

Obsługa dużego zespołu inżynierów złożonego z pracowników z całego świata w zakresie świadczenia usług na miejscu i usług wsparcia w terenie. Opracowanie skutecznej identyfikacji potrzeb szkoleniowych w dużych zespołach i programy szkoleniowe urządzenia do zidentyfikowanych grup fokusowych, aby pomóc im lepiej wykonywać swoją pracę. Zapewnienie sesji odświeżających wiedzę techniczną w celu rozwiązywania problemów. Współpraca z Indyjską centralą firmy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hindi (hinduski), w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym bądź pokrewnym; staż pracy: min. 5 lat 10 miesięcy w firmie z branży informatycznej

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie