kandydatów

Etat Pracownik pomocniczy gastronomii

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik pomocniczy gastronomii
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0435
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac pomocniczych w obiektach gastronomicznych i przedsiębiorstwach produkujących gotowe wyroby i półprodukty kulinarne;sporządzenie różnego rodzaju półproduktów i prostych potraw warzywnych, owocowych i mięsnych, rybnych, mącznych, ciast i deserów; przygotowywanie warzyw, owoców, mięsa, ryb do dalszej obróbki; utrzymanie czystości na stanowisku pracy; wydawanie potraw i napojów;porządkowanie pomieszczenia gastronomicznego w części handlowo-usługowej; dbanie o porządek w kuchni; zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętu kuchennego oraz układanie naczyń na półkach i w szafkach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie