kandydatów

Etat Inżynier ds. infrastruktury technologicznej, dyrektor

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inżynier ds. infrastruktury technologicznej, dyrektor
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0482
OBOWIĄZKI:
pełnienie funkcji inżyniera ds. niezawodności witryny technicznej w zespole usług hostingowych (HS) współpraca z wyższymi pracownikami operacyjnymi, rozwojowymi, infrastrukturalnymi, a także dostawcą wsparcia i praca nad nawiązaniem trwałych relacji z tymi zespołami Kwestionowanie statusu quo i praca nad znalezieniem możliwości automatyzacji. Praca w regionalnych / globalnych zespołach wsparcia Praca nad różnymi inicjatywami, takimi jak e Huddle, cyfryzacja Pomoc w pracy kierowców i redukcja alertów w całym portfolio aplikacjiMiejsce wykonywania pracy:ALEJA POKOJU, KRAKÓW ORAZ INNE MIEJSCA WYKONYWANIA PRACY Z UWZGLĘDNIENIEM PRACY ZDALNEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: 4 lata na stanowisku kierowniczymPraktyczna znajomość narzędzi automatyzacji w środowisku wsparcia.Szczegółowa wiedza na temat aplikacji do rozrachunku papierów wartościowych i odpowiednich technologiiWiedza i umiejętności w obsłudze narzędziami AppD / Splunk / Python / skrypty powłokiWiedza umiejętności w metodyce Dev OpsNaturalna umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i prowadzenia złożonych projektów technicznychSolidne umiejętności zarządzania interesariuszami i relacjamiPewny komunikator, który może wyjaśnić złożone problemy techniczne odbiorcom nietechnicznym i starszym interesariuszomUmiejętność działania w sytuacjach kryzysowych i pod presją Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 23 890 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie