kandydatów

Etat Samodzielny projektant obwodów drukowanych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Samodzielny projektant obwodów drukowanych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0512
OBOWIĄZKI:
Projektowanie i weryfikacja wielowarstwowych PCB z naciskiem na niskie koszty, wysoką niezawodność i produkcję wielkoseryjną, Tworzenie dokumentacji projektowej i produkcyjnej (schematy, PCB, charakterystyki elektryczne, itp), Obliczenia obwodowe i symulacje wymagane przy projektowaniu PCB, współpraca z lokalnymi i zdalnymi zespołami inżynierskimi. Aktywny udział w przeglądach partnerskich, Terminowe wykonywanie przydzielonych zadań zgodnie z normami jakościowymi Electronics & Safety oraz TCK, Przestrzeganie procesu projektowania elektrycznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Układu PCB, lub Projektanta Obwodów Drukowanych, lub podobnym

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie