kandydatów

Etat Starszy analityk biznesowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy analityk biznesowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0274
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i uczestnictwo w warsztatach i prezentacjach zorganizowanych przez klienta w celu zebrania wymagań biznesowych. Planowanie lub współuczestniczenie w planowaniu szczegółów implementacji oprogramowania. Tworzenie oraz analiza dokumentacji dotyczącej rozwiązań analitycznych i wymogów klienta. Identyfikowanie możliwych rozwiązań oraz ich ocena względem wymogów biznesowych i technicznych. Tworzenie wizualizacji oraz rozwiązań analitycznych na podstawie wymogów klienta za pomocą narzędzi służących do wizualizacji i analizy danych. Wprowadzenie poprawek i rozszerzeń do już istniejących rozwiązań analitycznych. Tworzenie kodu służącego do ekstrakcji danych za pomocą języka SQL lub innego narzędzia ETL. Praca w środowisku i projekcie angielskojęzycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Umiejętność tworzenia/dostosowywania zestawu szablonów do wykorzystania w projekcie. Umiejętność tworzenia diagramów (UML, BPMN). Ogólna wiedza na temat UX/UI i możliwość uczestniczenia w projektowaniu działań. Umiejętność pracy z metodami Agile (np.Scrum, Kanban) lub Waterfall.Wynagr. 15000 - 23000PLN. Dośw. min. 6 mies. w dziedzinie analizy biznes. C.D um: skutecznego prowadzenia działań związanych z pozyskiwaniem danych oraz identyfikowania niespójności w wymaganiach projektowych, planowania podejścia biznesowego względem projektu i ułatwienie komunikacji. Zdolność efektywnego komunikowania się z członkami zespołu w złożonych środowiskach i z przedstawicielami.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie