Etat Starszy koordynator ds. zamówień (senior order management coordinator)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy koordynator ds. zamówień (senior order management coordinator)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0187
OBOWIĄZKI:

Pełne zarządzanie zamówieniami/cykl zamówień dla wszystkich klientów wewnętrznych i zewnętrznych poprzez wykonywanie różnych czynności: Wprowadzanie zamówień, proces zmiany zamówienia, zarządzanie holdingiem w ścisłej współpracy z: finanse, kredyty, kontrola eksportu, grupy produktowe, PM, sprzedaż itp. Pełnienie funkcji Eksperta merytorycznego w obszarze OM, zapewnianie wsparcia, szkoleń i mentoringu młodszym pracownikom. Koordynacja zamówień z innymi działami Supply Chain. Dostosowanie do szybko zmieniającego się biznesu z naciskiem na czas cyklu „pierwsze weszło, pierwsze wyszło” dla wszystkich żądań, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości szybkiego ponownego ukierunkowania, jeśli wymagają tego potrzeby biznesowe. Obsługa reklamacji klientów. Zapewnienie wsparcia Sprzedaży.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hiszpański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Biegła znajomość biznesu, język angielski wymagany. Doskonałe umiejętności komunikacyjne,zmotywowany i zdolny do pracy pod presją. Doskonałe zarządzanie czasem. Doskonała znajomość pakietu MS Office,Wysoki wskaźnik wrażliwości mentalności, kultury biznesowej i praktyk w wielokulturowym środowisku. Asertywność Wykształcenie wyższe (licencjat administracji biznesowej, handel zagraniczny) lub porównywalne. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w obszarze zarządzania zamówieniami, obsłudze klienta, logistyce w międzynarodowej firmie. Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego-praca z klientami rynków Ameryki łacińskiej i anglojęzycznych. Dynamiczna, kreatywna umiejętność prezentowania się.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie