kandydatów

Etat Doradca/szkoleniowiec ds spa ayurwedy i sinhalese

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce miejsce pracy: Niepołomice

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Doradca/szkoleniowiec ds spa ayurwedy i sinhalese
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/23/0014
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie obiektem SPA Ayurweda i Sinhalese, udział w targach w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej (targi kosmetyczne), szkolenie pracowników spółki w Ayurwedzie, pokazy i szkolenia dla klientów spółki, doradzanie przy tworzeniu nowej linii kosmetycznej marki

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

znajomość charakterystycznych elementów medycyny naturalnej, ziół możliwych do użycia w kosmetyce, zaświadczenia potwierdzające odbycie szkoleń ayurwedyjskich, kursy masażu, znajomość języka angielskiego konieczna ze względu na udział w targach kosmetycznych w Polsce i na świecie

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce