kandydatów

Etat Młodszy referent działu kwatermistrzowskiego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy referent działu kwatermistrzowskiego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0217
OBOWIĄZKI:
organizacja i realizacja prac ogólnobudowlanych. remontowo-konserwacyjnych, prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką narzędziową i prowadzonymi pracami remontowo - budowlanymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali funkcjonariusze Służby Więziennej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

umiejętności: praca w zespole uprawnienia: nie wymagane znajomość języków obcych: nie wymagane inne: posiadająca obywatelstwo polskie; posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; korzystająca z pełni praw publicznych; która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; 7) posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe; posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 327 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie