kandydatów

Etat Referent

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Referent
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/23/0154
OBOWIĄZKI:

- bieżąca obsługa użytkowników lokali mieszkalnych, pracowni twórczych i tymczasowych pomieszczeń, - sporządzanie, aktualizowanie i rozwiązywanie umów najmu, - przyjmowanie i rozpatrywanie korespondencji, wniosków, zgłoszeń, skarg i interwencji mieszkańców obsługiwanego zasobu oraz przygotowywanie pisemnych odpowiedzi z dochowaniem terminów określonych przepisami, - przeprowadzanie wywiadów i uczestnictwo w wizjach lokalnych w terenie dotyczących obsługiwanego zasobu oraz sporządzanie pisemnych informacji, notatek służbowych, protokołów. Godziny pracy: 7:30-15:30 Umowa o pracę na zastępstwo (przewidywany okres 1 rok)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: biegła obsługa programów pakietu MS Office
Uprawnienia: łatwość uczenia się

Wymagania inne:

Uprawnienia: spełnienie wymagań niezbędnych dla pracowników samorządowych w zakresie niekaralności, pełnej zdolności do czynności prawnych, obywatelstwa.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie