kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów narzędzi

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Specjalista ds. zakupów narzędzi
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2023-01-09/0032
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie i kierowanie budżetem zakupów zgodnie z ustaloną marżą zysku. Przygotowywanie bieżącej analizy QCD komponentów w projekcie oraz optymalizacja kosztów w projekcie Ustalanie i nadzorowanie szczegółowego harmonogramu zakupów i zadań dostawców w projekcie (Single List of Issue) Koordynowanie współpracy działu zakupów w ramach projektu (inżynierowie PQA/SQA, Specjaliści ds. Zakupów), zmierzających do zapewnienia terminowego zatwierdzania komponentów (IS QRQC) Ustalanie ograniczeń dotyczących zakupów i przedstawianie propozycji rozwiązań Proponować decyzje dotyczące produkcji komponentu / montażu podzespołu wyrobu gotowego bądź zlecenia jego produkcji poddostawcy we współpracy z członkami grupy projektowej (PTM). Przygotowywanie analizy kosztów komponentów kupowania i ich montowania w Valeo. Uzgadniać parametry produktów pochodzących z zewnątrz z grupą projektową Zapewnienie, że dokumentacja techniczna dotycząca komponentów i narzędzi jest dostarczana do dostawców komponentów i narzędzi Uczestniczenie w wyborze dostawców zgodnie z procedurą dostawców Negocjowanie cen i innych warunków handlowych dotyczących zakupu komponentów i narzędzi do ich produkcji Uczestniczyć w przeglądach projektów i zatwierdzaniu poszczególnych faz projektu (QRQC IS, spotkania tygodniowe zespołu projektowego) Zapewnia efektywny udział dostawców w projektach i występowanie w roli ,,głosu dostawców Wspiera ze strony zakupów przygotowanie do klienta Znajomość języka angielskiego jest niezbędna na stanowisku pracy w związku z wykonywaniem pracy w środowisku międzynarodowym w firmie, w którym pracownicy posługują się j. angielskim jako językiem używanym w spółce w Polsce i oddziałach zagranicznych firmy Valeo.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw logistyki i dziedzin pokrewnych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe min. licencjat- kierunki przemysłowe. Umiejętności: znajomość operacji zakupowych, analiza procesów i kosztów, negocjacje handlowe; duże doświadczenie w budowaniu relacji z dostawcami; bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i interpersonalne; umiejętność pracy zespołowej, umiejętność radzenia sobie ze stresem i orientacja na wyniki. Doświadczenie zawodowe: min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze zakupów, najlepiej w branży motoryzacyjnej Znajomość języków obcych z określeniem poziomu ich znajomości: język angielski komunikatywnie, język turecki biegle;

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego