kandydatów

Etat Logistyk

Firma: ATT Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma w branży stalowej będąca wiodącym dostawcą konstrukcji i odwodnieni dla klientów sektora budowlanego i spożywczego na całym świecie:

Logistyk
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie procesu logistycznego (wysyłki morskie, samochodowe, lotnicze)
  • Kontakt z przewoźnikami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wysyłką towarów
  • Przygotowanie danych i dokumentów do wysyłek eksportowych
  • Optymalizowanie kosztów operacji logistycznych
  • Kompletowanie i kontrola dokumentów do odpraw celnych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolności analitycznie
  • Obsługa komputera
  • Podstawowa znajomość Excel
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Odpowiedzialność i samodzielność w pracy
  • Współpraca z działami produkcyjnymi
  • Znajomość języka angielskiego – komunikatywna
  • Umiejętność czytania dokumentacji i rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy

  • Pracę w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy