kandydatów

Etat Młodszy menedżer ds. produktu

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy menedżer ds. produktu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9621
OBOWIĄZKI:

Dostarczanie najwyższej jakości produktu, zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności ze standardami i politykami UBS, zasadami bezpieczeństwa, wymaganiami technicznymi oraz przy uwzględnieniu potencjalnego ryzyka, opracowywanie strategii odnośnie produktu w oparciu o aktualne dane rynkowe, trendy oraz oczekiwania klienta, koordynacja procesu powstawania produktu od początku do samego końca (tworzenie, wprowadzanie zmian, doskonalenie, testowanie, analiza ryzyka oraz implementacja produktu), zapewnienie operacyjnego wsparcia dla klienta oraz dostarczenie odpowiedniej dokumentacji technicznej, efektywna współpraca z zespołem specjalistów w celu osiągniecia celów biznesowych, praca w oparciu o ściśle ustalony proces przy nadzorze ze strony przełożonego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Umiejętność badania, analizowania i oceny istniejących (i nowych) procesów, produktów, modeli i usług, bardzo dobra znajomość Microsoft Office, Oracle SQL, Jira i Confluence. Doświadczenie zawodowe w obrębie business developmen. Wiedza i umiejętności w zakresie metodyki ryzyka, analizy ilościowej oraz tematów związanych ze skarbem i finansami. Wysokie umiejętności analityczne oraz sprawne rozwiązywanie problemów i umiejętność syntezy. Wiedza i umiejętności w zakresie metodyki Agile Scrum Management. Umiejętność działania jako Scrum Master i Product Owner.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie