kandydatów

Etat Młodszy menedżer ds. analiz finansowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy menedżer ds. analiz finansowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9631
OBOWIĄZKI:

- Zapewnienie wnikliwej i terminowej analizy finansowej wokół wskaźników KPI Wealth Management USA, w tym zysków i strat oraz bilansu - Dostarczanie wglądu w kierownictwo wyższego szczebla (w tym treści, prezentacji i wizualizacji) dla dyrektorów finansowych WM i szefów działów WM USA, aby wspierać kierownictwo wyższego szczebla w podejmowaniu decyzji i kierowaniu - Obsługa próśb ad-hoc i dogłębnej analizy finansowej zarówno dla CFO, jak i biznesu - Budowanie, utrzymywanie i ulepszanie modeli finansowych i analiz wydajności, aby wspierać nasz zespół finansowy i kierownictwo wyższego szczebla - Rozwijanie silnej sieci z naszymi partnerami w celu osiągania trwałych wyników

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, doświadczenie zawodowe: 2 lata mile widziane. Umiejętności: Proaktywna i zmotywowana osobowość, zdolna do dostarczania wysokiej jakości wyników w efektywny sposób, z możliwością kwestionowania status quo i dążenia do ciągłego doskonalenia procesów. Potrafi nadać priorytet swojemu portfolio i zarządzać różnymi zadaniami pod presją czasu, zachowując jednocześnie wysoki poziom jakości. Silna znajomość MS Excel i MS PowerPoint, znajomość oprogramowania business intelligence Tableau, Microstrategy, PowerBI. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie