kandydatów

Etat Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

PRACA W PEŁNI ZDALNA

Twoje obowiązki:
  • prowadzenie postępowań zgodnie z procedurami prawa zamówień publicznych lub innymi przepisami
  • analiza dokumentacji postępowania
  • analiza danych rynkowych i kalkulacja ofert
  • przygotowywanie i składanie ofert
  • współpraca z innymi działami
  • archiwizacja postępowań
  • uczestnictwo w pracach komisji przetargowych, w tym m.in. badanie i ocena ofert
  • sporządzanie sprawozdań, zestawień, raportów na potrzeby Działu oraz innych komórek organizacji w zakresie prowadzonych postępowań
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe – prawo, administracja, ekonomia, ew. inne, podyplomowe studia w zakresie Pzp
  • doświadczenie w zamówieniach publicznych po stronie wykonawcy (usługi, dostawy)  - min. 2 lata
  • doświadczenie w korzystaniu z platform zakupowych m.in. Portalu UZP, platformy e-zamówienia oraz platform komercyjnych
  • umiejętność pisania i redagowania pism urzędowych i dokumentów, w tym protestów, odwołań oraz umów
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w trybie zdalnym lub w biurze w Warszawie
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • prywatną opiekę stomatologiczną
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały ro