kandydatów

Etat Młodszy menedżer ds. wsparcia usług biznesowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy menedżer ds. wsparcia usług biznesowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9255
OBOWIĄZKI:

Koordynowanie procesu zatwierdzania umów UBS z dostawcami zewnętrznymi;

Organizacja i prowadzenie połączeń konferencyjnych, zatwierdzających zaopatrzenie wraz z przygotowywaniem materiałów konferencyjnych i dokumentowaniem działań następczych;

Upewnianie się, że kluczowi interesariusze partnerów biznesowych przestrzegają prawidłowych zasad i procedur dotyczących zamówień, dostawców i transakcji;

Inwestygacja i analizowanie bazy danych umów;

Dostarczanie regularnych i doraźnych raportów wymaganych przez partnerów biznesowych i zarządzanie łańcuchem dostaw;

Analizy danych dostawców i umów oraz przygotowywanie analiz w formacie logicznym w MS Excel / PowerPoint;

Interakcja i budowanie silnych relacji z interesariuszami (menedżerowie programów, menedżerowie zatrudniający, zespół Workforce, zespół ds. Zakupów, Finanse - wszyscy interesariusze powiązani z zespołem) Miejsce wykonywania pracy: Kraków, Al. Pokoju 18A oraz inne wskazane przez pracodawcę z uwzględnieniem pracy zdalnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami biznesowymi i zarządzania relacjami przy jednoczesnej asertywności w celu zapewnienia realizacji zadań interesariuszy; Wiedza i umiejętności w zakresie inwestygacji i analizowaniu bazy danych umów; Wiedza i umiejętności w zakresie analizy danych dostawców i umów oraz przygotowywanie analiz w formacie logicznym w MS Excel / PowerPoint; Zaawansowane umiejętności analityczne i raportowania danych z dużą dbałością o szczegóły; Zaawansowana praktyczna znajomość MS Excel i MS PowerPoint; Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku i dostarczania wysokiej jakości wyników pod presją czasu; Doświadczenie w komunikacji z interesariuszami oraz doświadczenie w pracy w cyklu sourcingowym; Dobre zdolności komunikacyjne, umiejętności interakcji z członkami zespołów na wszystkich poziomach, Umiejętność poprawy relacji z klientem; Umiejętność pracy samodzielnej, a także w zespole, ze współpracownikami; Doświadczenie w pracy z systemami zatwierdzania i powiązanymi zdefiniowanymi przepływami pracy.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie