kandydatów

Etat Pracownik Administracyjny

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7814520, z dnia 2022-12-13

Klient portalu Praca.pl

Kancelaria Radców Prawnych działa od 2008 roku. Tworzą ją radcowie prawni i adwokaci o szerokim, europejskim doświadczeniu, co gwarantuje najwyższą jakość usług kancelarii.

Kancelaria prawna z siedzibą w Krakowie, poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjnego.

Pracownik Administracyjny

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie menedżera biura
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Kontakt z klientami i instytucjami (sądy, urzędy, kancelarie notarialne)
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur) i korekt
  • Nadzór i kontrola faktur zakupowych
  • Wykonywanie przelewów, kontrola płatności
  • Obsługa sekretariatu kancelarii

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie
  • Biegła umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i sumienność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Ukończenie (bądź w trakcie) kierunku administracja

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP)
  • Zatrudnienie na pół etatu, ¾ lub pełny etat  (możliwość dopasowania czasu pracy do preferencji kandydata)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Odpowiedni czas na wdrożenie
  • Dodatkowe szkolenia
  • Profesjonalną i miłą atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy