kandydatów

Etat Team leader/lider zespołu

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Team leader/lider zespołu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9273
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie zespołem ok. 13-14 księgowych. Przegląd wyników zespołu pod kątem procesów księgowych i raportowania związanych z R2R. Zapewnienie zgodności z systemem kontroli wewnętrznej. Wspieranie Partnerów w Ameryce Łacińskiej w procesach związanych z finansami, będąc głównym punktem kontaktowym pomiędzy Partnerami a GBS na poziomie operacyjnym. Kierowanie i wspieranie zespołu bezpośredniego i zespołu GBS w ogóle w celu osiągnięcia wspólnych celów i usprawnienia procesów. Zapewnienie członkom zespołu informacji zwrotnej na temat wydajności Zarządzanie procesem oceny wyników i rozwojem wszystkich bezpośrednich podwładnych. Reprezentowanie Zespół R2R na spotkaniach i warsztatach wewnętrznych i zewnętrznych.. Zamknięcie kontroli nad końcem okresu rozliczeniowego. Zapewnienie zgodności procesu z lokalnymi i korporacyjnymi politykami, przepisami i prawami. Ścisła współpraca z innymi zespołami w ramach funkcji finansowej (AP, AR, Tax, Treasury, Zewnętrzni Doradcy Podatkowi, Zespoły Projektowe) w celu zapewnienia płynnej realizacji procesów i efektywnego wsparcia finansowego dla funkcji biznesowych Dokonywaie oceny ryzyka, przygotować i wykonywanie planu ograniczania ryzyka we współpracy z managerem R2R.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: księgowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Znajomość programu Oracle, znajomość pakietu MS Office.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie