Etat Starszy analityk finansowy budżetowanie i kontrola kosztów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy analityk finansowy budżetowanie i kontrola kosztów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9230
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie budżetów i prognoz, przegląd celów zgodnie z celami biznesowymi i dostarczanie analiz finansowych w celu wspierania podejmowania decyzji przez kierownictwo Organizowanie dyskusji na temat budżetu, poznanie potrzeb biznesowych i skuteczne kwestionowanie wydatków budżetowych Budowanie i wzmacnianie partnerstwa z kluczowymi interesariuszami, dostarczanie zaawansowanej analizy, scenariuszy i wskazówek, aby wspierać różne potrzeby finansowe i biznesowe Działanie jako niezawodny Partner Biznesowy ds. Finansów, budując i prezentując istotne dane w celu wsparcia podejmowania decyzji przez kierownictwo wyższego szczebla funkcjonalnego| Kierowanie i uczestniczenie w identyfikacji obszarów usprawnień, uproszczeń i standaryzacji, będąc w stanie wdrażać i wpływać na nowe sposoby pracy Pomoc w drodze do cyfryzacji, w tym w ciągłym doskonaleniu w ramach raportowania BI

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: min. licencjat, doświadczenie zawodowe: minimum 2.5-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku pracy jako analityk, : znajomość informatycznych systemów księgowania (SAP - ogólnodostępne oprogramowanie używane w korporacjach), znajomość Tagetik będzie atutem; bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komputerowe (Microsoft Office, w szczególności analityczne nastawienie z zaawansowaną znajomością Excela); wykazanie chęci do pracy ze starszymi interesariuszami i odgrywania roli finansowego partnera biznesowego, angielski komunikatywny, turecki zaawansowany Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatami

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 665 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie