kandydatów

Etat Dyrektor

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dyrektor
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9234
OBOWIĄZKI:

-zarządzanie firmą -reprezentowanie firmy na zewnątrz i wewnątrz -odpowiedzialność za rozwój działalności firmy -realizacja strategicznych planów długoterminowych firmy w celu osiągnięcia celów strategicznych -tworzenie budżetu operacyjnego i kontrola wydatków -udział w spotkaniach i negocjacjach z klientami -przygotowanie i udział w podejmowaniu decyzji -organizacja, nadzorowanie i kontrola pracy w firmie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, kierunek wykształcenia: wsparcie lingwistyczne dla komunikacji międzykulturowej (międzynarodowe stosunki gospodarcze). Doświadczenie zawodowe: praca na stanowisku kierowniczym w dziedzinie IT przez co najmniej 3 lata. Umiejętności: umiejętność strategicznego myślenia, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętności kierownicze, umiejętność radzenia sobie ze stresem, podejmowanie decyzji w trudnych sytuacjach, umiejętność pracy w zespole, budowania dobrych relacji z ludźmi, umiejętności przywódcze, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej i innych ludzi, znajomość języków. Język rosyjski i białoruski płynny, język angielski i niemiecki podstawowy.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 384,62 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie