kandydatów

Etat Menedżer ds. analizy danych ilościowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. analizy danych ilościowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9220
OBOWIĄZKI:

Research, design oraz wprowadzanie nowych platform, analiz, rodzajów logiki biznesowej oraz modeli o charakterze ilościowym lub technicznym Współpraca z innymi analitykami w celu wymiany spostrzeżeń i wprowadzania globalnych rozwiązań analitycznych Stosowanie obowiązujących standardów przy zachowaniu zgodności z wewnętrznymi przepisami i regulacjami Stosowanie właściwych procedur eskalacyjnych i upubliczniania informacji właściwym organom nadzoru zgodnie z wymaganiami Monitorowanie standardów praktyk rynkowych przy uwzględnieniu interesów klienta i zasad fair play Zapewnienie właściwego i efektywnego nadzoru personelu zgodnie z wewnętrzną polityką firmy (Priciples of Good Supervision): zarządzanie zgodnie z obowiązującym przepisami i wewnętrznymi regulacjami Miejsce wykonywania pracy Kraków, Al. Pokoju oraz inne miejsca wskazane przez pracodawcę

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, znajomość bazylejskiego rozporządzenia w sprawie adekwatności kapitałowej i / lub międzynarodowego rynku nieruchomości , solidna znajomość metod statystycznych i ekonometrycznych, silne umiejętności analityczne, koncepcyjne i organizacyjne, bardzo dobre umiejętności kodowania najlepiej w SAS, SQL, Matlab lub R, możliwości samodzielnego wykonywania zadań o wysokim standardzie jakości. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie