kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie
Małopolski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Kraków
Ogłoszenie o naborze Nr 111596

Warunki pracy

Stanowisko pracy zlokalizowane jest w budynku na drugim piętrze. W budynku jest winda, podjazdy dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Na terenie Urzędu jest miejsce parkingowe dla osób ze specjalnymi potrzebami. Praca biurowa i terenowa, tj. obsluga informatyczna siedziby głównej i 14 oddziałów Wojewódzkiego Inspektoratu.

Zakres zadań

  • określanie i opiniowanie potrzeb w zakresie wyposażenia Wojewódzkiego Inspektoratu w sprzęt i oprogramowanie komputerowe oraz przygotowanie dokumentacji w tym zakresie
  • wytyczanie informatycznego kierunku rozwoju Wojewódzkiego Inspektoratu
  • przygotowanie pism, zarządzeń, i instrukcji dotyczących spraw informatycznych
  • nadzór i kontrola przestrzegania wymagań w zakresie zgodnej z przepisami bezpiecznej eksploatacji zasobów informatycznych przez wszystkich pracowników użytkujących komputery w Wojewódzkim Inspektoracie
  • zarządzanie incydentami bezpieczeństwa IT
  • dokonywanie instalacji, konfiguracji i konserwacji i napraw sprzętu informatycznego w komórkach organizacyjnych; w tym instalowanie i konfiguracja systemów operacyjnych, oraz aplikacji na komputerach
  • zapewnienie serwisu oprogramowania i sprzętu
  • szkolenie pracowników w zakresie obsługi sprzętu informatycznego i udzielanie im pomocy technicznej w zakresie korzystania z tego sprzętu
  • szkolenie pracowników i nadzór w zakresie bezpieczeństwa informatycznego
  • nadzór nad przestrzeganiem warunków licencji udzielonych przy stosowaniu sprzętu informatycznego
  • zapewnienie właściwego administrowania siecią i sprzętem informatycznym oraz ochronę systemów i sieci teleinformatycznych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z siecią komputerową, usuwanie awarii
  • administrowanie domeną AD Microsoft
  • konfiguracja i utrzymanie tuneli VPN LAN pomiędzy 15 lokalizacjami Wojewódzkiego inspektoratu
  • obsługa konsoli pocztowych
  • kontrola systemów bezpieczeństwa oparty na Eset Antywirus
  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa
  • prowadzenie ewidencji uprawnień

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie lub średnie techniczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie serwisu sprzętu komputerowego oraz pracy w sieci opartej na domenie systemu Windows
  • gotowość do podnoszenia swoich umiejętności i kompetencji;
  • dobra znajomość systemów Windows z usługą pracy w domenie (instalacja i konfiguracja
  • umiejętność diagnozowania awarii i naprawy sprzętu komputerowego
  • znajomość pakietu Ms Office
  • dobra znajomość zagadnień administrowania domenami AD Microsoft
  • umiejętność konfiguracji sieci w systemie Windows (IPv4, znajomość protokołu TCP konfiguracji VPN)
  • umiejętność konfiguracji sprzętu sieciowego (urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, skanery, itp.)
  • czynne prawo Jazdy kategorii B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • dobra znajomość systemu EZD PUW i ZSIORIN, ERP Optima, Płatnik ZUS
  • znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych, o służbie cywilnej, i administracji rządowej w województwie
  • aktualne poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „POUFNE” lub zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu
  • Certyfikat Bezpieczeństwa Informatycznego
  • certyfikowane szkolenia Microsoft i Cisco
  • rzetelność
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • profesjonalne podejście do klienta
  • radzenie sobie z presją
  • umiejętność współpracy

Pozostałe oferty pracy w firmie Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie
Etat Inspektor w firmie: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie miejsce pracy: Kraków 04-06-2023
Etat Specjalista w firmie: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie miejsce pracy: Kraków 25-05-2023
Etat Inspektor w firmie: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie miejsce pracy: Myślenice 04-05-2023
Etat Inspektor w firmie: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie miejsce pracy: Kraków 04-05-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-12-2022
Wyświetleń: 71