kandydatów

Etat Dyrektor działu planowania i analiz finansowych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dyrektor działu planowania i analiz finansowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/8998
OBOWIĄZKI:

Wdrażanie cyklu planowania, budżetowania i prognozowania dla grupy Wdrażanie procesów raportowania i analizy biznesowej, wsparcie dla raportowania zarządczego Wsparcie Procesu migracji działań operacyjnych pomiędzy firmami w grupie, zapewnienie sprawnego wdrożenia usług finansowych Wprowadzanie standardów kontroli finansowej w grupie, tworzenie planów biznesowych i finansowych Tworzenie i utrzymywanie standardowego raportowania finansowego, automatyzacja raportowania Miejsce wykonywania pracy: Ul. Opolska, Kraków oraz inne miejsca wykonywania pracy z uwzględnieniem pracy zdalnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hiszpański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: minimum 6 lat Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej, analizy biznesowej i strategicznej w złożonej, międzynarodowej organizacji Wiedza z zakresu procesu migracji działań operacyjnych pomiędzy firmami w grupie, zapewnienie sprawnego wdrożenia usług finansowych Wiedza z zakresu wprowadzania standardów kontroli finansowej w grupie, tworzenie planów biznesowych i finansowych Wiedza z zakresu rozliczania dużych projektów Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania silnych relacji biznesowych Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego w mowie oraz piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 31 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie