kandydatów

Etat Zastępca Głównego Księgowego

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Kraków

Zastępca Głównego Księgowego
Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: 3255

Zadania:

  • Nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych spółki
  • Aktywny udział w procesie okresowego zamykania ksiąg rachunkowych oraz sporządzania raportów i sprawozdań finansowych
  • Przygotowanie kalkulacji i deklaracji CIT, przygotowywanie rejestrów VAT, JPK VAT oraz innych wymaganych przepisami prawa informacji, raportów i deklaracji
  • Merytoryczne wsparcie, koordynowanie i monitorowanie pracy zespołu księgowego
  • Współpraca z audytorami finansowymi, organami podatkowymi i innymi instytucjami w zakresie prowadzonych spraw
  • Realizacja zadań zleconych przez Głównego Księgowego
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, księgowość, rachunkowość)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność kierowania zespołem, w tym organizacja pracy zespołu oraz skuteczne delegowanie i koordynowanie zadań
  • Znajomość systemu klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziany
  • Dokładność, rzetelność oraz doskonała organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, umiejętności interpersonalne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczna forma pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Opieka medyczna oraz karta MultiSport
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, szkolenia
  • Przyjazna atmosfera pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.