kandydatów

Etat Inżynier wsparcia technicznego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inżynier wsparcia technicznego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9015
OBOWIĄZKI:

1. Praca bezpośrednio z klientami jako inżynier wsparcia od Pega Platform. 2. Biegłe posługiwanie się Pega Platform. 3. Priorytetyzacja zapytań od klientów w celu sprostania ich biznesowym wymaganiom. 4. Rozwiązywanie problemów, próśb oraz zażaleń klientów we właściwym zakresie. 5. Porządkowanie informacji oraz porównywanie danych z różnych źródeł. 6. Opracowywanie i wdrażanie w życie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań. 7. Odwzorowanie problemów klientów w warunkach biurowych ( o ile to możliwe), oraz ich zgłaszanie. Współpraca z managerami w celu wprowadzenia rozwiązań problemów wraz z najbliższym wydaniem produktu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Znajomość języka angielskiego weryfikowana na rozmowie kwalifikacyjnej, poprzez przeprowadzenie części lub całej rozmowy w tym języku. Dyplom ukończenia liceum zawodowego z zakresu informatyki. Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze wsparciem technicznym.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie