kandydatów

Etat Specjalista ds. wycen i konfiguracji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. wycen i konfiguracji
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/8971
OBOWIĄZKI:

Tworzenie wycen sprzedażowych dla klientów od różnych dostawców; Składanie zamówień zakupowych do wewnętrznego przetwarzania; Komunikacja z klientami w zakresie ofert sprzedaży, zamówień zakupowych oraz z zakresu oferowanych produktów; zdobywanie wiedzy na temat oferowanych produktów, aktualnej struktury rabatów, zmian procedur w procesie tworzenia ofert sprzedaży; Szkolenia nowych pracowników; Zapewnianie właściwego zarządzania obciążeniem pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, umiejętności: umiejętność zarządzania czasem, umiejętność szybkiego uczenia się, komunikacyjność. Znajomość języków obcych: płynna znajomość języka rosyjskiego oraz białoruskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie