kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/8841
OBOWIĄZKI:

- prowadzenie biura, obsługa Systemu Obsługi Najmu, sporządzanie umów najmu nieruchomości, kontakt z klientem, praca w terenie. Umowa z opcją przedłużenia.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
Uprawnienia: gotowość do pracy w terenie
Uprawnienia: umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami
Uprawnienia: obsługa maila oraz Systemu Obsługi Najmu
Uprawnienia: rozwinięte umiejętności interpersonalne i zdolności komunikacyjne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe. Doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 532 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie