kandydatów

Etat Projektant Branży Elektrycznej / Asystent Projektanta

Firma: NEWTON ENGINEERING S.C. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7682343, z dnia 2022-11-04

Przedmiotem działalności Biura NEWTON ENGINEERING S.C. jest opracowywanie kompleksowej dokumentacji projektowej w dziedzinie elektroenergetyki wysokich i średnich napięć wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie całego kraju.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Projektant Branży Elektrycznej / Asystent Projektanta

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac projektowych i doradczych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej w branży sieci elektroenergetycznych i instalacji elektrycznych,
  • uzgodnienia międzybranżowe.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie o kierunku Elektrotechnika (inż. elektryk lub mgr inż. elektryk),
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (warunek konieczny na stanowisku Projektanta),
  • doświadczenie projektowe z zakresu sieci elektroenergetycznych SN i/lub WN napowietrznych i kablowych (min 3 lata - na stanowisko projektanta)
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
  • biegła obsługa komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność oraz wykazywanie inicjatywy,
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • gotowość do poszerzania wiedzy i umiejętności,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającym się Biurze,
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • premie motywacyjne zależne od wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie współpracowników,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-11-2022
Wyświetleń: 148