kandydatów

Etat Specjalista appd

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista appd
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/8209
OBOWIĄZKI:

Uczestniczenie we wdrożeniach rozwiązania AppDynamics w celu monitorowania i pomocy w zoptymalizacji wydajności krytycznych aplikacji klienta; Weryfikacja, czy wdrożenia są dostosowane do wymagań klienta i przestrzegają metodologii; Zaangażowanie w najbardziej obiecujące możliwości dla klientów w portfolio Cisco AppDynamics; Współpraca z zespołem projektowym, zarówno wewnętrznym, jak i klientem; Dostarczanie regularnych raporty o stanie wewnętrznie i do klienta; Stałe poszerzanie wiedzy technicznej na temat najnowszych frameworków i technologii. Godziny pracy: 8:00-16:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: średnie, doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z technologią i tworzeniem aplikacji, umiejętności: doskonała organizacja czasu i pracy, rzetelność i profesjonalizm, umiejętność pracy w zespole, wysoka motywacja, zdolność szybkiego przyswajania wiedzy, uprawnienia: mile widzialny certyfikat z Microsoft Azure, mile widziany certyfikat z CCNA, znajomość języków obcych: angielski, poziom znajomości: podstawowy w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie