Etat Starszy menadżer programów technicznych / senior technical program manager

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy menadżer programów technicznych / senior technical program manager
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/8332
OBOWIĄZKI:

- Tworzenie i zarządzanie szczegółowymi wymaganiami dotyczącymi oprogramowania dla zewnętrznych i wewnętrznych zespołów programistycznych, zapewnienie, że wymagania są jasne i proste - Ścisła współpraca z architektami, zespołami programistów, menadżerami bezpieczeństwa i produktu w celu budowania rozwiązań technicznych - Uczestniczyć w przygotowaniu makiet (omawiać scenariusze użytkownika z projektantami produktów, potwierdzać, że makiety są zgodne z wymaganiami) - Współpracować z zespołami zarządzania produktem, marketingu produktu, wsparcia i rozwoju biznesu w celu zapewnienia udanego uruchomienia wewnętrznie i zewnętrznie opracowanych aplikacji - Koordynacja przygotowania dokumentacji oprogramowania, przegląd dokumentacji publikowanej dla partnerów i klientów - Na podstawie informacji zwrotnych od partnerów i klientów końcowych, rozwijanie szeroko rozumianych potrzeb partnerów i klientów oraz podejmowanie decyzji opartych na danych o kierunkach rozwoju.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe: Min. 10 lat jako manager analizy systemowej lub analityk systemowy w firmie o podobnym profilu. Umiejętności: Umiejętność pracy na poziomie użytkownika i technicznym: rozumienie opisów API, tworzenie wymagań produktowych w oparciu o dostępne API; tworzenie oprogramowania Agile i znajomość narzędzi (Jira, Confluence); zrozumienie nowoczesnych technologii i ich zastosowania biznesowego: open source, API, mikro usługi, chmura; automatyzacja usług profesjonalnych, zdalne monitorowanie i zarządzanie, billingach, zarządzaniu subskrypcjami; zdolność do efektywnej pracy w zespole i komunikacji z wieloma osobami na różnych poziomach organizacji; wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji. Znajomość języków obcych: język angielski, poziom znajomości: biegły główny język komunikacji z klientem oraz w firmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 25 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie