kandydatów

Etat Game Presenter

Firma: QUEEN BEE PL SP. Z O.O. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7670676, z dnia 2022-10-26

QUEEN BEE PL SP. Z O.O.

Queen Bee PL

al. Pokoju 1, Kraków, Poland, 31-548

Yelyzaveta Nyzhnyk 452328059

Game Presenter

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy ludzi na stanowisko Game Presenter!

Nie jest to webcam!

Do nas można przyjść na kawkę i pokaże wam ekskursje w naszym office gdzie zobaczycie jak to u nas działa

Zapraszamy do nas zobaczyć wszystko na własne oczy i tylko później decydować

Czekamy na was!

Wymagania

  • komunikatywny angielski
  • chęć do pracy

Oferujemy

  • cieplutki office w centrum Krakowa
  • wysoki zarobki od 26 do 33 zł
  • fajny młody zespół
  • posiłki na naszej słonecznej kuchnie
  • opłacane szkolenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-10-2022
Wyświetleń: 103