kandydatów

Etat Monter- civil worker

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Monter- civil worker
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/8323
OBOWIĄZKI:
Montaż podstawy konstrukcji pod panele fotowoltaiczne oraz przygotowanie paneli fotowoltaicznych do montażu poprzezustawienie ich na przygotowanych konstrukcjach, montaż tras kablowych, montaż konstrukcji wsporczych wraz zokablowaniem, przygotowanie terenu pod konstrukcje gruntowe, wykonywanie zadań zleconych bezpośrednio na placubudowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE PRZY INSTALACJACH FOTOWOLTAICZNYCH POWYŻEJ 10 MW ORAZ DOŚWIADCZENIE PRZY PRACACH NA RYNKACH ZAGRANICZNYCH, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE POCZĄTKUĄCYM.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie