Etat Starszy specjalista - inspektor nadzoru robót budowlanych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista - inspektor nadzoru robót budowlanych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/7693
OBOWIĄZKI:

1. Praktyczna znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym, realizacją inwestycji, prowadzeniem robót i ich nadzorowaniem. 2. Samodzielne rozwiązywanie problemów natury technicznej i formalnej związanych z wykonywanymi obowiązkami Inspektora Nadzoru inwestorskiego branży budowlanej wykonywanie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego zgodnie z Prawem budowlanym. 3. Dokonywanie uzgodnień, co do zakresu, terminu i warunków wykonywania robót inwestycyjnych i remontowych, nadzorowanie tych robót. 4. Bieżące kontrolowanie jakości wykonywanych robót, jakości wbudowanych materiałów i przestrzeganie prawidłowej technologii robót. 5. Przygotowanie materiałów do postępowań przetargowych (lub innych wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych) na roboty remontowe i inwestycyjne, a w szczególności opracowanie warunków technicznych łącznie z terminami realizacji zlecanych robót; opracowanie przedmiarów i obmiarów zlecanych robót; przygotowanie dokumentacji technicznej dla potrzeb przetargów. 6. Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Uczelni w sprawie przygotowania niezbędnej dokumentacji przetargowej, w tym specyfikacji warunków zamówienia. 7. Weryfikacja materiałów przetargowych w tym kosztorysów ofertowych oraz kosztorysów powykonawczych, rozliczanie finansowe prowadzonych robót w zakresie swojej specjalności. 8. Współpraca z biurami projektowymi w zakresie nadzoru autorskiego nad prowadzonymi robotami. 9. Przygotowanie wytycznych i założeń do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, a dla robót niewymagających jej sporządzania tylko dokumentacji kosztorysowej. 10. Kontrola stanu technicznego obiektów Uczelni (kontrole bieżące, roczne, pięcioletnie) w zakresie budowlanym (konstrukcja, wykończenie). 11. Dokonywanie częściowych i końcowych odbiorów robót. 12. Sporządzanie protokołów konieczności na roboty dodatkowe lub zamienne wraz z ich wstępną wyceną. 13. Sporządzanie protokołu z komisyjnego odbioru inwestycji lub remontu. 14. Dopilnowanie terminowego i właściwego usunięcia stwierdzonych w protokole odbioru usterek i niedoróbek oraz wykonania robót dodatkowych. 15. Załatwianie wszelkich spraw związanych z ujawnieniem i usunięciem wad w okresie rękojmi i gwarancji. 16. Współpraca z Brygadą Remontową Uczelni podczas wykonywania przez Brygadę robót. 17. Uczestniczenie w odbiorach robót budowlanych wykonywanych przez Brygadę Remontową. 18. Przyjmowanie i analizowanie zleceń na usługi budowlane w zakresie rzeczowym robót, możliwości ich wykonania oraz szacowanie ich wartości, wykonywanie kosztorysów robót. 19. W przypadku awarii organizowanie i bezpośrednie dozorowanie prac związanych z ich usunięciem.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Inspektor nadzoru budowlanego
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: ewent.średnie

Wymagania inne:

Posiadanie stosownych (zgodnie z obowiązującym prawem) uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowalnymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz aktualnego zaświadczenia o przynależności do Izby zawodowej umożliwiających wykonywanie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. 2. Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu, nadzorowaniu robót budowlanych lub 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inspektora nadzoru robót budowlanych. 3) umiejętności zawodowe: 1. Dobra organizacja pracy; 2. Umiejętność pracy w zespole; 3. Praktyczna znajomość Prawa Budowlanego; 4. Znajomość Prawa Zamówień Publicznych; 5. Komunikatywność; 6. Dyspozycyjność; 7. Praktyczna znajomość programów MS Office oraz MS Excel; 8. Praktyczna znajomość programów do kosztorysowania (preferowany BIMestiMate) 4) mile widziana znajomość języków obcych 5) Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu, nadzorowaniu robót obiektów zabytkowych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 320 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie