kandydatów

Etat Geolog Inżynierski - praca w terenie

Firma: BARG-ARTGEO sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Grupa BARG jest to ogólnopolska sieć akredytowanych laboratoriów badawczych (budowlanych i drogowych), które pomagają kontrolować jakość materiałów budowlanych, oraz świadczą usługi z zakresu geologii inżynierskiej i geotechniki.

BARG-ARTGEO to dział zajmujący się geologią inżynierską i geotechniką. Wykonujemy liczne dokumentacje dla strategicznych inwestycji w kraju, w tym badania pod drogi ekspresowe, koleje, porty, elektrownie wiatrowe czy obiekty kubaturowe. Posiadamy kompletny park maszynowy i laboratorium dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo świadczyć usługi geologiczne, poszerzając wiedzę i doświadczenie naszych pracowników.

Geolog Inżynierski - praca w terenie
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie i wykonywanie prac terenowych (wiercenia, sondowania, tyczenie oraz niwelacja techniczna otworów, prowadzenie pierwotnej dokumentacji geologicznej, rozpoznawanie gruntów) – praca w delegacji na terenie całego kraju
  • Wykonywanie wierceń geologicznych
  • Dbanie o powierzone urządzenia wykorzystywane do wierceń i sondowań
  • Uzgodnienia możliwości wykonania badań z Właścicielami nieruchomości
  • Bieżący kontakt z Klientem
  • Prowadzenie samochodu służbowego
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP podczas wykonywania powierzonych zadań
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - geologia lub pokrewne
  • Doświadczenie przy wykonywaniu prac terenowych
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B (miel widziane inne kategorie np. B+E lub C)
  • Mile widziane uprawnienie kat XIII lub XI/XII
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na pełny etat (po okresie próbnym),
  • System premii za wykonane prace terenowe
  • Zdobywanie doświadczenie niezbędnego do zrobienia uprawnień
  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole geologów i geotechników (firma zatrudnia zarówno geologów, jak i inżynierów budownictwa)
  • Pakiet socjalny i sportowy (ubezpieczenie Compensa, Karta Multisport)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-10-2022
Wyświetleń: 153