kandydatów

Etat Technolog – Programista CNC

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Niepołomice

Technolog – Programista CNC
Miejsce pracy: Niepołomice
Nr Ref.: 2307

Zadania:

  • Wykonywanie i aktualizacja instrukcji pracy oraz dokumentacji technologicznej 2D i 3D oraz dokumentacji jakościowej dla produkowanych/wdrażanych części
  • Wsparcie technologiczne dla procesów toczenia/frezowania oraz pomocniczych
  • Opracowanie technologii oraz tworzenie programów NC, dobór narzędzi skrawających, projektowanie i dobór oprzyrządowania trzymającego oraz kontrolno-pomiarowego/ wyceny produkowanych części
  • Wdrażanie nowych części na maszynach CNC (nadzór technologiczny i jakościowy również po wdrożeniu)
  • Inicjowanie i prowadzenie działań w kierunku udoskonalania procesów, poprawy BHP
  • Analiza przyczyn powstawania niezgodności – proponowanie oraz podejmowanie działań, udział w projektach jakościowych
  • Przygotowywanie specyfikacji zakupu nowych maszyn/urządzeń
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie jako operator/ustawiacz lub programista CNC – doświadczenie zdobyte w pracy przy wdrożeniach programów NC (tokarki 2,3-osiowe, tokarki z funkcją frezowania (Multi), ISO-Kody, Cykle)
  • Wymagane wykształcenie: wyższe techniczne o kierunkach np.: Automatyka/ Informatyka/ Robotyka/ Mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość dowolnego oprogramowania CAM, CAD
  • Wyobraźnia przestrzenna
  • Umiejętności analityczne
  • Samodyscyplina
  • Uczciwość, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość zasad tolerowanie geometrycznego GD&T
  • ISO-Kody – OSP-Okuma, Fanuc i podobne
  • Znajomość oprogramowania NX, Creo
  • Znajomość programów wspomagających ERP (moduły zgodne ze specyfikacją pracy)

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna
  • Premia kwartalna
  • Ubezpieczenie
  • Karta MultiSport
  • Zapewniony komputer, telefon, samochód służbowy
  • Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
  • Praca w prężnie działającej firmie

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.