kandydatów

Etat Specjalista ds. Windykacji

Firma: Talent IN miejsce pracy: Kraków

Naszym Klientem jest innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się spółka. Organizacja, którą tworzą ludzie z pasją, fachowcy stawiający na najwyższą jakość, zorientowani na wsparcie i dbający o ciągły rozwój. Obecnie, aby usprawnić wewnętrzne procesy szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Windykacji.

Specjalista ds. Windykacji
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • zarządzanie portfelem należności
  • bieżący monitoring portfela w tym spłat należności od dłużników
  • działania windykacyjne na etapie miękkiej windykacji oraz sądowej
  • współpraca i koordynacja działań z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi
  • współpraca z rejestrami dłużników typu KRD czy BIK
  • ustalanie standardów pracy i wdrażanie dobrych praktyk zarządzania należnościami
  • kontakt i prowadzenie korespondencji z sądami i z komornikami
  • przygotowanie bieżących informacji o stanie portfela należności oraz analiz na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (US, GUS)
  • zarządzanie obszarem monitoringu i windykacji należności
Wymagania:
  • dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku windykatora
  • mile widziane, ale nie niezbędne wykształcenie wyższe
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz korespondencji z dłużnikami
  • praktyczna znajomość przepisów i procedur prawnych stosowanych w windykacji
  • samodzielność z działaniu, terminowość i nastawienie na realizację celów
  • doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
Oferujemy:
  • stabilną pracę w rozwijającej się organizacji
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowo-prowizyjnym
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność w działaniu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-08-2022
Wyświetleń: 112