kandydatów

Etat Administrator Sieci Dostępowej

Firma: Netia miejsce pracy: Kraków

Administrator Sieci Dostępowej
Miejsce pracy: Kraków
KG/ASD/MS/2908
Opis stanowiska:
  • Monitorowanie pracy sieci, łącz zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Wykrywanie i usuwanie awarii;
  • Administrowanie routerami, przełącznikami i innymi urządzeniami transmisyjnymi;
  • Aktywny udział w pracach projektowych i modernizacyjnych;
  • Aktywny udział w pracach nad rozwojem systemu zarządzania sieci;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji sieci.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość zasad działania sieci IP i protokołów TCP/IP;
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub w obsłudze sieci IP;
  • Znajomość administracji systemami Linux (preferowane Debian);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów;
  • Kreatywność i komunikatywność.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość specyfiki działania abonenckich sieci HFC;
  • Umiejętność programowania w shell/Perl/PHP.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie zmianowym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansu oraz zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy oraz możliwość ich wdrażania na polskim rynku;
  • Rozbudowany system szkoleń i warsztatów pozwalających Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji;
  • Pracę w zespole profesjonalistów;
  • Pakiet benefitów pracowniczych.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.