kandydatów

Etat Pracownik ds. Obsługi Klienta biznesowego

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7433643, z dnia 2022-08-23

Klient portalu Praca.pl

Pracownik ds. Obsługi Klienta biznesowego

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową i profesjonalną obsługę,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
  • doradztwo finansowe
  • zawieranie umów z Klientami
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na tym stanowisku

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe,
  • doświadczenie w pracy w banku
  • pozytywne nastawienie do współpracy z klientami;
  • umiejętność pracy indywidualnej, a także zespołowej

Oferujemy

  • praca w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • narzędzia do pracy
  • praca w renomowanej firmie