kandydatów

Etat Referent

Firma: Komenda Powiatowa Policji w Bochni miejsce pracy: Bochnia

Komenda Powiatowa Policji w Bochni
Komendant poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Bochnia
Ogłoszenie o naborze Nr 103045

Warunki pracy

praca biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych

praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy

urząd mieści się w budynku dwukondygnacyjnym

parametry środowiska pracy w normie

brak windy

Zakres zadań

  • 1.Przyjmuje i nadaje dalszy bieg otrzymanym przesyłkom
  • 2.Prowadzi ewidencję dokumentów, pism i materiałów wpływających i wychodzących z jednostki
  • 3.Rejestruje dokumenty wpływające do jednostki przy wykorzystaniu systemów teleinformatycznych (w tym INTRADOK)
  • 4.Prowadzi i aktualizuje ewidencję obowiązujących aktów prawnych Komendanta Powiatowego Policji w Bochni
  • 5.Kompletuje dokumenty oraz przygotowuje akta do archiwum i wybrakowania, sporządza spisy akt
  • 6.Ustala czas i terminy przyjęć interesantów

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • znajomość przepisów Ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego
  • znajomość obsługi komputera i pakietu aplikacji biurowych Microsoft Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy w zespole oraz dostosowania się do zmiennej/rozwijającej się dynamicznie sytuacji
  • znajomość obsługi policyjnego systemu informatycznego IntraDok
  • znajomość zapisów „Jednolitego rzeczowego wykazu akt Policji”
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok pracy w jednostkach Policji
  • uprawnienia do pracy z dokumentami niejawnymi – poświadczenie bezpieczeństwa