kandydatów

Etat Kierownik Działu Zatowarowania marki Vistula

Firma: VRG S.A. miejsce pracy: Kraków

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Zatowarowania marki Vistula
Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:
  • organizowanie i koordynowanie prac związanych z zatowarowaniem sklepów stacjonarnych jak i sklepu internetowego wraz z utrzymaniem optymalnego poziomu zapasów,
  • określanie celów zatowarowania dla poszczególnych salonów,
  • prognozowanie zatowarowania w oparciu o wyniki sprzedażowe i planowane wysyłki,
  • współpraca z innymi działami w zakresie planowania dostaw i wysyłek asortymentu,
  • tworzenie planu  zatowarowania nowo otwieranych lokalizacji,
  • tworzenie wytycznych, raportów oraz analiz z sytuacji towarowej w salonach,
  • udział w projektach mających na celu optymalizację procesów związanych z przepływem towaru,
  • zarządzanie podległym zespołem.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w dziale zatowarowania w branży odzieżowej lub jest doświadczona w zarządzaniu asortymentem i planowaniu dostaw towaru,
  • wysokich umiejętności menedżerskich oraz świadomości biznesowej,
  • wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki ścisłe,
  • biegłej umiejętności posługiwania się programem Excel, doświadczenia w pracy na bazach danych,
  • wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych oraz analitycznych.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w ambitnym zespole,
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, program lojalnościowy).
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.