kandydatów

Etat Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Firma: Alimat Group sp.z.o.o miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7267395, z dnia 2022-07-12

Profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, outsourcingu, zatrudniania i pracy tymczasowej . Naszym głównym celem jest tworzenie długoterminowych relacji partnerskich z naszymi klientami, zapewniając im najlepsze warunki i profesjonalne podejście do pracy.

Nie lubisz rutyny, a w pracy cenisz sobie różnorodność, ta oferta jest dla Ciebie.

Nasz klient poszukuje kandydatów na stanowisko :

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych dla klientów naszej firmy,
  • Pomoc w rejestracji działalności naszych klientów,
  • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych, delegacji pracowniczych
  • wprowadzanie wyciągów bankowych, raportów kasowych
  • monitorowanie należności oraz uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
  • analiza kont księgowych
  • sporządzanie sprawozdań do NBP, GUS
  • sporządzanie rozliczeń i deklaracji podatkowych, zamknięciu miesiąca
  • przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych
  • odpowiedzialność za księgowość naszych klientów,
  • współpraca z zewnętrznymi organami podatkowymi i kontrolnymi
  • naliczanie podatków oraz przygotowywanie deklaracje podatkowe (VAT, PIT,
  • CIT) i raportów,
  • zarządzanie płatnościami,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • sporządzanie bilansów miesięcznych oraz bilansów rocznych, oraz rachunku
  • zysków i strat,
  • stały kontakt z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – rachunkowość, finanse,
  • kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym (min. 5 lat),
  • znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości,
  • doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z o.o. (innych mile widziane),
  • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych i podatkowych, a także treść ustawy o rachunkowości,
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • mile widziana znajomość systemu OPTIMA,
  • solidność, terminowość, odpowiedzialność, rzetelność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami,
  • nastawienie na biznes, rozumienie procesów biznesowych.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy,
  • wsparcie przełożonych.

Benefity:

  • finansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • kawa/ herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-07-2022
Wyświetleń: 144