kandydatów

Etat Specjalista w grupie ds. metodyki i szkolenia

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista w grupie ds. metodyki i szkolenia
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/5232
OBOWIĄZKI:

1) prowadzenie dokumentacji związanej z bieżącą działalnością szkoleniową sekcji; 2) organizację i prowadzenie szkoleń; 3) wykonywanie projektów graficznych i materiałów multimedialnych na potrzeby szkoleń; 4) tworzenie szkoleń e-learningowych; UWAGA ! z pełną ofertą i klauzulą RODO proszę zapoznać się na stronie: www.rcikrakow.wp.mil.pl Godziny pracy: 7:30-15:30

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw szkoleń
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Znajomość programu Adobe Photoshop
Uprawnienia: znajomośc programu Adobe Illustrator
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: znajomość platformy e-learningowej Moodle

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli TAJNE

Wymagania inne:

mile widziane poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli TAJNE

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie