kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/5226
OBOWIĄZKI:

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta biznesowego Aktywny kontakt z klientem i odpowiadanie na jego zapytania Utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta ze świadczonych usług biznesowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Dobra znajomość narzędzi i technologii internetowych umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów, umiejętność myślenia analitycznego, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność wielozadaniowości oraz umiejętność dobrej organizacji własnego czasu pracy, umiejętność obsługi klienta oraz umiejętności komunikacyjne, Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie na poziomie C1 oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego C1

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie