kandydatów

Etat Specjalista ds. Transformacji Cyfrowej

Firma: Alior Bank miejsce pracy: Kraków

Specjalista ds. Transformacji Cyfrowej
Miejsce pracy: Kraków
Jakie będą Twoje zadania?
  • bieżąca administracja i opieka nad portalem, w tym aktualizacja i raportowanie danych,
  • uruchamianie i konfigurowanie procesów funkcjonujących na portalu, w tym współpraca z liderami biznesowymi poszczególnych modułów,
  • współpraca z dostawcą oprogramowania, wewnętrznym zespołem IT (architekci, analitycy, programiści i administratorzy) w zakresie realizowanych projektów
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemu, podręczników dla pracowników.
  • umiejętności obsługi klienta wewnętrznego (dbanie o customer experience),
  • otwartości na rozwiązywanie problemów,
  • proaktywności i zainteresowania technologią,
  • podstawowej znajomości sposobu funkcjonowania systemów / portali pracowniczych oraz systemu Jira,
  • podstawowej znajomości procesów HR (np. rekrutacja, onboarding, ocena pracownicza, szkolenia),
  • mile widziana znajomość HTML, CSS, Jenkinsa, procesów CI/CD, SQL oraz systemów działających w modelu on premise. wiedza z zakresu architektury systemu i baz danych
Oferujemy:
  • pracę w środowisku hybrydowym u jednego z liderów technologicznych w branży bankowej,
  • możliwości dalszego rozwoju, zależnie od predyspozycji i ambicji, w zakresie m.in. analizy biznesowej, automatyzacji procesów czy zarządzania bazami danych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).
  • aktywne uczestnictwo w realizowanej przez bank Strategii 2022, której jednym z filarów jest doświadczenie pracownika