kandydatów

Etat Elektryk samochodowy

Firma: MPK S.A. Kraków miejsce pracy: Kraków

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie zatrudni pracowników na stanowisku:

Elektryk samochodowy
Miejsce pracy: Kraków
Ramowy zakres obowiązków:
  • lokalizacja i usuwanie awarii powstałej podczas bieżącej eksploatacji autobusów
  • wykonywanie prac przy urządzeniach elektrycznych / elektronicznych stanowiących wyposażenie autobusów
  • diagnostyka z wykorzystaniem systemów komputerowych
Wymagania dla kandydatów:
  • wykształcenia: minimum zasadnicze zawodowe kierunkowe
    (mile widziane: wykształcenie średnie kierunkowe oraz doświadczenie w danej specjalizacji )
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
  • podstawowe umiejętności warsztatowe
  • prawo jazdy kat. D lub gotowość do podjęcia kursu w celu jego uzupełnienia
 Oczekujemy ponadto:
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i dokładności w wypełnianiu powierzonych obowiązków
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • dyspozycyjności
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i na najnowocześniejszym sprzęcie
  • pracę w przyjaznym, otwartym zespole,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • szerokie możliwości w zakresie dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujących m.in.:
    • dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz członków rodziny
    • karta Multisport
    • dofinansowanie do szerokiej oferty zajęć sportowych i kulturalnych
    • bilet wolnej jazdy
  • uprawnienia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział w ww. rekrutacji, na ofercie prosimy umieścić klauzulę:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Elektryk samochodowy.”

 Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy na ofercie umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Elektryk samochodowy oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie z siedzibą w Krakowie, ul.  Św. Wawrzyńca 13.  Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Żądanie usunięcia danych może nastąpić w przypadkach określonych w przepisach prawa. Ponadto ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych MPK S.A. w Krakowie, który możliwy jest poprzez adres e-mail: iodo@mpk.krakow.pl lub telefonicznie: (12) 254 14 54.
Udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat licząc od końca roku, w którym został złożona oferta.