kandydatów

Etat Koordynator ds. Projektowania (Drogi)

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Kraków

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Koordynator ds. Projektowania (Drogi)
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Ocena dokumentacji projektowej pod względem zgodności z przyjętymi założeniami projektowymi i warunkami kontraktu,
  • Analiza rozwiązań projektowych pod względem optymalizacji terminu realizacji,
  • Weryfikacja przedmiaru robót (zestawienia robót ziemnych, konstrukcja nawierzchni, infrastruktury drogowej), weryfikacja kosztorysów, weryfikacja rysunków technologicznych, czasowych organizacji ruchu oraz załączników technicznych do umów na roboty drogowe, przygotowywanie założeń projektowych dla układu drogowego i konstrukcji nawierzchni,
  • Koordynacja projektowa pod względem kolizji branżowych,
  • Kontrola terminowości dostaw dokumentacji projektowej,
  • Współpraca z biurami projektów,
  • Kontrola jakości realizowanych prac, kontrola przebiegu procesu zmian projektowych podczas realizacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, Specjalność - Budownictwo Drogowe,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku po stronie Generalnego Wykonawcy przy optymalizacji projektowej,
  • Doświadczenie zawodowe w biurze projektowym przy projektowani dróg klasy A lub S będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość oprogramowania: MS Office 365, Civil 3D, AUTOCAD, Norma PRO, Revit,
  • Mile widziane upewnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności drogowej.
Oferta:
  • Umowa o pracę/B2B,
  • Możliwość rozwoju w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • Benefity:dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów.