kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. icfr

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. icfr
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/4993
OBOWIĄZKI:

wsparcie kierowników zespołów w analizie i przeprowadzeniu przeglądu ocen ryzyka dla wybranych procesów; wspieranie kierowników zespołów we wszelkich doraźnych zadaniach i projektach; zarządzanie kontrolami biznesowymi i ich przegląd w celu testowania w ramach podejścia do testowania rotacyjnego opartego na ryzyku, udzielanie wskazówek w zakresie stosowania metodologii testowania specjalistom i klientom, zgodnie z potrzebami; testowanie i przegląd wrażliwych kontroli z wysoce poufnymi dowodami (np. pośrednie kontrole na poziomie jednostki, takie jak zarząd i komitety zarządzające) oraz wszelkie inne uzgodnione testy dla jednostek sprawozdawczych; przegląd gotowości Jednostki Sprawozdawczej przed testowaniem, zgodnie z wymaganiami; wdrożenie racjonalizacji i standaryzacji kontroli; terminowe uzupełnianie materiałów dostarczonych przez kierownika zespołu testowego; udzielanie wskazówek/doradztw technicznych w ramach wyznaczonej jednostki i zespołu oraz poza nią

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: ekonomia, finanse, rachunkowość, inżynieria rachunkowości i audytu CPA, min. 4 lata i 11 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze audytu, mile widziane doświadczenie zawodowe w jednej z firm tzw. wielkiej czwórki

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie