kandydatów

Etat Kierowca transportu międzynarodowego C+E

Firma: Metal-Pack Sp. z o. o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7171296, z dnia 2022-06-20

Metal-Pack Sp. z o.o. jest jedynym w Europie przedstawicielem firmy Favor - największego producenta opakowań metalowych na Ukrainie i jednego z pięciu największych dostawców takich opakowań do państw byłych republik radzieckich. Cztery lata temu Favor uruchomił w Krakowie swój oddział Metal-Pack razem z magazynem w Oświęcimiu. Od tego czasu pojemniki metalowe ukraińskiego producenta znane są w Europie Zachodniej. Poprzez Metal-Pack puszki docierają do Niemiec, Czech, na Słowację, Litwę, Łotwę, Estonię oraz Mołdawię.

Kierowca transportu międzynarodowego C+E

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Gotowość do samodzielnego wyjazdu (PL +UE + UA)
  • Obsługa tras krajowych / międzynarodowych
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Pełne zaangażowanie w pracy

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy
  • Trasy krajowe i międzynarodowe.
  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • Kontrola zużycia paliwa, rejestracja czasu pracy i jazdy
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • Świadectwa kwalifikacji zawodowej,
  • Ukończony kurs ADR
  • Karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • Zatrudniamy w ramach umowy o pracę (z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
  • Praca na terenie Polski / Unii Europejskiej / Ukrainy
  • Nowoczesny tabor samochodów ciężarowych marki MAN
  • Wsparcie spedytorów, dyspozytorów
  • Refundacja kosztów związanych z odnowieniem uprawnień