kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Kraków
Ogłoszenie o naborze Nr 100763

Warunki pracy

Praca w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w oświetleniu naturalnym oraz sztucznym, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, w wymuszonej pozycji ciała.

Prowadzenie rozmów telefonicznych, przyjmowanie interesantów.

Pracownik wykonuje czynności związane z obsługą kancelaryjno-biurową wydziału ( w tym załatwianie spraw związanych z przyjmowaniem, rozdziałem i ekspedycją korespondencji oraz redagowanie pism) w celu realizacji bieżącej pracy, a także sprawnego obiegu dokumentacji. Realizuje również czynności związane, z kompletowaniem i przekładaniem dokumentów oraz korespondencji do podpisu Naczelnikowi oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji, w tym ewidencjonowanie pism wpływających i wychodzących, w celu realizacji bieżącej pracy, a także zapewnienia właściwego obiegu dokumentacji. Pracownik pełni również funkcję operatora w Elektronicznym Systemie Komunikacji Wewnętrznej, SWOP, oraz obsługuje aplikację Poczta Specjalna, w celu realizacji bieżącej pracy a także sprawnego obiegu dokumentacji.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

Pomieszczenia biurowe Wydziału Prewencji KWP w Krakowie, mieszczące się na
V piętrze budynku, nie w pełni dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnością narządów ruchu (ciężkie drzwi wahadłowe na terenach komunikacyjnych, wąskie drzwi do pomieszczeń biurowych o ograniczonej powierzchni, brak odpowiednich sanitariatów).

Podstawowe wyposażenie stanowiska: zestaw komputerowy, meble biurowe, telefon.
Dodatkowo obsługa innych urządzeń biurowych: kserokopiarka, niszczarka papieru, skaner, fax.

Zakres zadań

  • prowadzi obsługę kancelaryjno-biurową wydziału ( w tym załatwia sprawy związane z przyjmowaniem, rozdziałem i ekspedycją korespondencji oraz redagowaniem pism),
  • kompletuje i przedkłada dokumenty oraz korespondencję do podpisu Naczelnikowi Wydziału oraz Zastępcy Wydziału, w tym ewidencjonuje pisma wpływające i wychodzące,
  • pełni funkcję operatora w Elektronicznym Systemie Komunikacji Wewnętrznej, SWOP oraz obsługuje aplikację Poczty Specjalnej,
  • prowadzi ewidencję urlopów wypoczynkowych i dodatkowych,
  • prowadzi ewidencję pieczęci służbowych oraz stempli służbowych,
  • załatwia sprawy związane z zaopatrywaniem Wydziału w materiały kancelaryjno-biurowe,
  • kompletuje, przechowuje i zdaje do archiwum KWP w Krakowie akta spraw ostatecznie załatwionych, które zostały wytworzone w wydziale oraz uczestniczy w brakowaniu i niszczeniu akt (zgodnie z obowiązującymi przepisami).

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • powyżej 6 m-cy stażu pracy w administracji -biurowej
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE lub wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych
  • umiejętności redakcyjne, współpracy, komunikowania się, analizy, pracy zespołowej, organizacji pracy własnej.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność obsługi Elektronicznego Systemu Komunikacji Wewnętrznej, SWOP, Poczta Specjalna.